سرخط خبرها
خانه / رابطه و ازدواج / ادامه دادن رابطه تنها به این دلایل، اشتباه است! – دانلود رایگان نرم افزار

ادامه دادن رابطه تنها به این دلایل، اشتباه است! – دانلود رایگان نرم افزار

– ترجمه از پردیس بختیاری: تمام شدن یک رابطه عاطفی، درست مانند شروع شدن آن، پیچیده است، اما شما نباید آن را بیش از حد بزرگ و پیچیده کنید
اگر شما تصور می کنید که به سختی عاشق می شوید، باید بگوییم که اصلا اینگونه نیست. تا زمانی که شما در رابطه باشید، نمی توانید به شخص دیگری فکر کنید اما همین که از رابطه ای بیرون می آیید، همه چیز تغییر می کند.

\r\n\r\n
او وفادار است

\r\n\r\n
دوستش دارم

\r\n\r\n
نترسید از این که به خانواده یا دوستان تان بگویید که می خواهید از شریک زندگی تان جدا شوید. شاید دوستان تان به شما بگویند که او واقعا خوش تیپ است اما آنها چیزی در مورد اخلاقیات او نمی دانند.  مادر شما ممکن است تنها به این که او خانواده محترمی دارد، اهمیت دهد اما آیا در مورد آنچه او در خلوت به شما می گوید هم آگاه است؟

\r\n\r\n
تنها به این دلیل که طرف مقابل تان برای رفتار بد خود عذر خواهی کرده است، مستحق بخشش شما نمی باشد. «ببخشید، من زندگی تو را نابود کرده ام» دلیل خوبی برای ادامه رابطه نیست زیرا احتمال این که بار دیگر رفتارهای بد خود را تکرار کند، زیاد است.

\r\n\r\n

 ادامه رابطه تنها به این دلایل، اشتباه است(2)

\r\n\r\n
او پولدار است

\r\n\r\n
من به سختی عاشق می شوم

\r\n\r\n
این که از تنهایی خود بر نمی آیید، اصلا دلیل خوبی برای ادامه رابطه ای که مدام آزارتان می دهد، نیست. این رابطه تنها به مشکلات شما دامن می زند، مشکلاتی که در تنهایی خود نخواهید داشت.

\r\n\r\n
خانواده ام دوستش دارند

\r\n\r\n
درست است که دوست داشتن مهمترین اصل هر رابطه عاطفی است اما این به تنهایی نمی تواند یک رابطه را زنده نگه دارد. آموزش تعمیرات موبایل رایگان علاوه بر علاقه دو طرفه، احترام به نظرات هم نیز اهمیت زیادی دارد، حتی اگر باهم تفاهم نداشته باشید.

\r\n\r\n\r\n

او عذر خواهی کرده است\r\n\r\n
بهتر از او پیدا نمی شود

\r\n\r\n
شما باید برای خود و شادی زندگی تان ارزش قائل شوید و مطمئن باشید به محض این که برای تامین زندگی مالی روی پاهای خودتان بایستید، منبع مالی دیگری پیدا خواهید کرد.

\r\n\r\n

ادامه رابطه تنها به این دلایل، اشتباه است(1) 

\r\n\r\n
برخی تعمیرات 118 ها به دلیل وضعیت خوب مالی طرف مقابل شان وارد رابطه می شوند، خب مسلما اتمام این رابطه به معنی تمام شدن ساپورت مالی است که اصلا هم خوشایند نمی باشد.

\r\n\r\n
شاید اطرافیان تان شریک زندگی تان را قبول و او را دوست داشته باشند اما آنها جای شما نیستند و نمی توانند آموزشگاه تعمیرات موبایل به درستی در مورد زندگی و طرف مقابل تان قضاوت کنند، در واقع آنها با نظرات خود شما را گیج تر می کنند. به همین دلیل بهتر است نظر خود را در اولویت قرار دهید و تنها به دلیل این که دیگران او را دوست دارند، به رابطه ای که خود از آن لذت نمی برید، تن ندهید. 

\r\n\r\n
پس بهتر است با این فکر که فردی بهتر از او برایتان پیدا نمی شود، خودتان را گول نزنید و تن به این رابطه ندهید. زندگی پر از سورپرایز، پر تعمیر گوشی از آدم های گوناگون می باشد و این بدین معنی است که آن بیرون هنوز هم آدمهایی هستند که دوست دارند در کنار شما یک رابطه عاطفی سالم را آغاز کنند.

\r\n\r\n
شما باید واقعیت زندگی تان را بپذیرید و با آن کنار بیایید. نگران بودن از این که در آینده جه اتفاقی برایتان خواهد افتاد، تنها شما را وادار به کارهایی که به صلاح تان نیست، می کند. طبیعی است که بخواهید برای برطرف کردن برخی از نیازهایتان به دیگری اپل سنتر تکیه کنید، اما وقتی نیازهایتان برطرف نمی شود، جدا شدن بهترین انتخاب است.

\r\n\r\n

با خانواده و دوستان او رابطه خوبی دارم

\r\n\r\n
اگر می بینید که شریک زندگی تان برای بهتر شدن رابطه تلاش می کند، آن موضوع دیگری است که ارزش ادامه دادن رابطه را دارد اما در غیر این صورت، بستن چمدان خاطرات بهترین گزینه است. اگر برای او ارزش داشته باشید، مطمئنا رفتار بدش را تغییر خواهید داد، در غیر این خرید بلیط هواپیما صورت به شما ثابت می شود که فرد ایده آلی برای شما نیست و نخواهد بود.

\r\n\r\n

\r\n

ادامه رابطه تنها به این دلایل، اشتباه است(2)

\r\n 

\r\n\r\n
این که هر دوشنبه تلویزیون برنامه مورد علاقه تان را نشان می دهد، دلیل بر این نیست که شما هم حتی باید هر دوشنبه خانه بمانید و آن را تماشا تعمیرات تخصصی لپ تاپ کنید. زندگی خود را برای رابطه ای که مدام ناراحتی و دلخوری به همراه دارد، تباه نکنید. تغییرات می تواند اتفاقات خوب دیگری را برایتان رقم بزند.

\r\n\r\n
جدا شدن از فردی که با او رابطه دارید زمانی سخت تر می شود که با خانواده و دوستان نیز در ارتباط باشید و بالاتر از آن رابطه خوبی میان تان برقرار باشد. به عنوان مثل پدر او شما را دوست دارد یا خواهرش یکی از دوستان صمیمی شماست.

\r\n\r\n
جدا شدن در تعمیرات موبایل این شرایط به معنی استقلال و تلاش برای به دست آوردن پول است. اما هیچ کدام از اینها دلیل خوبی برای ادامه رابطه ای که جز پول، هیچ فایده دیگری برای شما ندارد، نیست.

\r\n\r\n
تا زمانی که در رابطه عاطفی هستید، طبیعی است که فکر کنید فردی بهتر از شریک فعلی زندگی تان برای شما پیدا نمی شود اما اگر از بیرون این رابطه و از زاویه دید دیگری به این قضیه نگاه کنید، نظرتان تغییر خواهد کرد.

\r\n\r\n
در این شرایط بلیط هواپیما است بهتر است کمی در تنهایی به خودتان زمان دهید و ببینید که آیا واقعا درست فکر می کردید یا نه. تنها زمانی که از رابطه عاطفی تان بیرون بیایید، می توانید به درستی در مورد آن تصمیم بگیرید، پس این فرصت را به خوتان بدهید. به خودتان و جذابیت تان ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که افراد بی شماری را به سمت خود جذب خواهید کرد، تنها اگر بخواهید.

\r\n\r\n
تنها شما نیستید که از تغییرات هراسانید، بر هم بلیط کیش زدن نظم زندگی برای اکثر آدمها سخت است. اما زمانی که شرایط زندگی مطلوب شما نیست، بهتر است هر چه زودتر آن را تغییر دهید، حتی اگر برایتان سخت باشد. رابطه عاطفی می تواند زندگی هر فردی را از این رو به آن رو کند اما این بدان معنی نیست که شما هم باید تا آخر عمر به آن تن دهید.

\r\n\r\n
اکثر ما به دلایلی که در اینجا برایتان آورده ایم، به رابطه عاطفی خود ادامه می دهیم، اما اگر عاقلانه عمل کنیم، می فهمیم نمایندگی اپل که این دلایل به هیچ وجه دلایل عاقلانه ای برای ادامه رابطه نمی باشد.

\r\n\r\n
– ترجمه از پردیس بختیاری: تمام شدن یک رابطه عاطفی، درست مانند شروع شدن آن، پیچیده است، اما شما نباید آن را بیش از حد بزرگ و پیچیده کنید. اگر رابطه ای که در آن به سر می برید رابطه ای ناسالم است، بهتر است که از ادامه آن خودداری کنید.

\r\n\r\n
این حقیقت را از یاد نبرید که همیشه پس از هر شکستی، یک پیروزی است و در تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ واقع شما از رابطه قبلی خود تجربه هایی به دست خواهید آورده اید که برای رابطه آینده تان نیز مفید خواهد بود. به این فکر کنید که آیا ماندن در یک رابطه ناسالم را به تنهایی تان ترجیح می دهید؟ واقعیت این است که شما در این نوع رابطه احساس تنهایی بیشتری، در مقایسه با زمان تنهایی تان، می کنید.

\r\n\r\n
درست است که هیچ کس کامل نیست اما شما باید به نوع اشتباهی که او مرتکب شده و تعدد آن توجه کنید. اگر شریک آموزش تعمیرات موبایل زندگی تان مدام شما را بابت موضوعی ناراحت می کند، این فرد لیاقت ادامه رابطه با شما را ندارد، حتی اگر هر بار از شما معذرت خواهی کند. تاثیری که اعمال دیگران بر ما می گذارند، از تاثیر کلماتی که به زبان می آورند، بیشتر است. پس خودتان را با کلمات گول نزنید و زندگی تان را بر اساس یک مشت حرف پوچ نابود نکنید.

\r\n\r\n
زمان زیادی را با هم گذرانده ایم

\r\n\r\n
فردی که شما را با حرف ها و کارهای تعمیرات گوشی خود آزار می دهد، فرد ایده آلی برای شما نیست، حتی اگر فکر کنید که عاشق او شده اید. شما به هیچ عنوان نمی توانید به همچین فردی اعتماد کنید و تا زمانی که اعتماد نباشد، رابطه مفهومی نخواهد داشت.

\r\n\r\n

 ادامه رابطه تنها به این دلایل، اشتباه است(1)

\r\n\r\n
گاهی وقت ها آدمها تغییر خرید بلیط هواپیما ماهان می کنند اما این موضوع همیشه و در مورد تمام آدمها درست نیست. شما نباید تمام زندگی تان را تنها به امید روزی که شاید شریک زندگی تان تغییر کند، هدر دهید. به جای تلاش برای تغییری که احتمالش کم است، بهتر است به دنبال فرد دیگری که ویژگی های مورد نظر شما را دارد باشید.

\r\n\r\n
درست است که شما دوست ندارید آنها را ناراحت کنید اما آیا ناراحتی آنها مهمتر از ناراحتی شما است؟ هر چه بیشتر در یک رابطه تعمیر لپ تاپ ایسوس بمانید، تمام کردن آن نیز برایتان سخت تر خواهد شد. پس تنها به این دلیل که با اطرافیان شریک زندگی تان رابطه خوبی دارید، از جدا شدن خود کوتاه نیایید، احتمال این که درگیری های شما به خانواده و دوستان او نیز سرایت کنند، زیاد است.

\r\n\r\n
از تغییرات می ترسم

\r\n\r\n
اگر چه وفاداری یکی از مهمترین خصوصیات افراد در هر رابطه ای است اما ویژگی نادری نیست که شما تنها به این دلیل به رابطه خود ادامه تیک بان دهید. افراد وفادار زیاد وجود دارند که شما می توانید به آنها اعتماد کنید پس اگر شریک زندگی تان خصوصیات اخلاقی خوبی جز وفاداری ندارد، بهتر است که او را رها کنید.

\r\n\r\n

\r\n
امیدوارید که او تغییر کند

\r\n\r\n
به هیچ وجه در رابطه ای که آزارتان می دهد نمانید، تنها به این دلیل که شما زمان زیادی را با هم گذرانده اید. فرقی نمی کند یک سال، دو سال یا پنج سال در کنار هم بوده اید، به محض این تعمیر لپ تاپ که احساس کردید این رابطه دیگر خوشحال تان نمی کند، آن ها بهم بزنید. شما آزادید تا برای زندگی خود تصمیم درست را بگیرید پس تنها به خاطر طول رابطه تان، باقی زندگی تان را تباه نکنید. شما هیچوقت برای پیدا کردن عشق زندگی پیر نیستید.

\r\n\r\n
علارغم تمام احساس شما به طرف مقابل تان، گاهی دوست داشتن دلیل خوبی برای شروع و ادامه یک رابطه نیست. شما دوست صمیمی، حیوانات یا حتی استادتان را دوست دارید، بلیط هواپیمایی اما آیا این دلیل برای زندگی با آنها کافی است؟

\r\n\r\n
اما چطور می توان به این نتیجه رسید که فردی برای شما مناسب است یا خیر؟  از آنجا که تصمیم گیری در این زمینه ساده نیست، ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید.

\r\n\r\n
از تنهایی می ترسم

\r\n\r\n

درباره ی back118

همچنین ببینید

۹ توصیه به خانم هایی که می‌خواهند همسر بهتری باشند – دانلود رایگان نرم افزار

هفته نامه سلامت – دکتر هانیه زائررضایی: روابط بین همسران گاهی بسیار پیچیده می شود. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *