سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / گرت بيل اولين هدف شياطين‌سرخ + وزیر ارتباطات از برنامه دولت برای یکپارچه سازی کارت های هوشمند خبر می دهد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

گرت بيل اولين هدف شياطين‌سرخ + وزیر ارتباطات از برنامه دولت برای یکپارچه سازی کارت های هوشمند خبر می دهد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

خبرورزشی: پس از رد پیشنهاد منچستریونایتد توسط باشگاه رئال‌مادرید برای جذب گرت بیل، شیاطین‌سرخ تابستان آینده قطعاً برای خرید او اقدام می‌کنند
خبرورزشی: پس از رد پیشنهاد منچستریونایتد توسط باشگاه رئال‌مادرید برای جذب گرت بیل، شیاطین‌سرخ تابستان آینده قطعاً برای خرید او اقدام می‌کنند.
حضور مارکو آسنسیو در ترکیب رئال‌مادرید هم یکی دیگر از دلایل مهم جدایی بیل خواهد بود. گفته بلیط سیستمی می‌شود گرت بیل و آنتوان گریزمان به طور قطعی 2 هدف منچستریونایتد در تابستان سال آینده خواهد بود. حتی برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند باشگاه منچستریونایتد برای جذب گریزمان ژانویه هم تلاش خواهد کرد.

روزنامه «میرر» در این‌باره نوشت: بر هیچ‌کس پوشیدن نیست ژوزه مورینیو هوادار بزرگ بازی گرت بیل است و تلاش می‌کند این بازیکن را به خدمت بگیرد. با اینکه ستاره ولزی نمی‌خواهد از رئال‌مادرید تور مسکو جدا شود اما محبوبیتی نزد هواداران ندارد و زیر سایه کریس رونالدو قرار گرفته.

——————-

وزیر ارتباطات در ادامه رویکرد مثبت استفاده از شبکه اجتماعی توییتر برای ارتباط مستقیم با مردم، از مشکلات کارت های هوشمند در کشور و به خصوص، تعدد آنها سخن گفت
وزیر ارتباطات در ادامه رویکرد مثبت استفاده از شبکه اجتماعی توییتر برای ارتباط مستقیم تور هوایی مشهد با مردم، از مشکلات کارت های هوشمند در کشور و به خصوص، تعدد آنها سخن گفت.

به نظر می رسد در جلسه امروز هیئت دولت بر ساماندهی این موضوع تأکید شده و آذری جهرمی امیدوار است تمامی خدمات سازمان های مختلف در قالب کارت ملی هوشمند که توسط سازمان ثبت احوال صادر می گردد، یکپارچه شوند.

به گفته وزیر ارتباطات، برخی نهادها در یکپارچه ساختن خدمات خودشان هم ناتوانند و چند کارت هوشمند صادر تور بدروم نوروز 97 می کنند که به سردرگمی مردم می انجامد.

امیدواریم گام های عملی در این راستا هرچه زودتر برداشته شود تا از دست تعداد زیادی کارت (به ظاهر) هوشمند خلاص شویم، کارت هایی که از نظر کارکرد هیچ تفاوتی با نمونه های چاپی ساده ندارند و همچنان باید از آنها کپی آموزش تعمیرات موبایل کاغذی تهیه کنیم.

محمد جواد آذری جهرمی در چهار توییت پیوسته، اظهار داشت که ارائه کارت های متعدد توسط دستگاه ها به مردم، بودجه کشور را هدر می دهد و یکی از دلایلی است که مانع از تحقق دولت الکترونیک یکپارچه در کشور می شود.

درباره ی back118

همچنین ببینید

اینتل به زودی از پردازشگر گرافیکی مستقل خود رونمایی خواهد کرد – دانلود رایگان نرم افزار

سال پیش بود که اینتل «راجا کُدوری» مدیر بخش توسعه رادئونِ AMD را به استخدام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *