سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / قیمت گلکسی نوت ۸ سامسونگ در ایران + مصدومیت یک کودک به دلیل ضرب و جرح عمدی – دانلود رایگان نرم افزار

قیمت گلکسی نوت ۸ سامسونگ در ایران + مصدومیت یک کودک به دلیل ضرب و جرح عمدی – دانلود رایگان نرم افزار

بیست‌وسوم آگوست، یعنی چهارشنبه همین هفته گلکسی نوت ۸ به شکل رسمی معرفی می‌شود؛ موبایلی که اگرچه پرچمدار اصلی تلفن‌های هوشمند سامسونگ نیست ولی همیشه قوی‌ترین سخت‌افزار و قیمتی بالاتر از سری S به همراه داشته است
بیست‌وسوم آگوست، یعنی چهارشنبه همین هفته گلکسی نوت ۸ به شکل رسمی معرفی می‌شود؛ موبایلی که اگرچه پرچمدار اصلی تور مشهد هوایی تلفن‌های هوشمند سامسونگ نیست ولی همیشه قوی‌ترین سخت‌افزار و قیمتی بالاتر از سری S به همراه داشته است.

منابع چینی امروز خبر می‌دهند که گلکسی نوت ۸، قرار است روی مرز ۱۰۰۰ دلار عرضه شود و برای مدل‌های مختلف آن، قیمت‌های پیشنهادی را نیز ارائه داده‌اند. اما پیش‌نیاز دانستن این قیمت‌ها، اطلاع جزیی از سخت‌افزار دستگاه است.

حقیقت این است که گلکسی نوت ۸، به هیچ عنوان قصد ندارد تعمیر گوشی موبایلی ارزان باشد. اما باید توجه کرد که این قیمت‌ها، مربوط به کشور چین هستند و سپس به دلار تبدیل شده‌اند و اگر آن را به ریال خودمان تبدیل کنیم، به رقمی بالا برای یک موبایل در ایران می‌رسیم. از آنجایی که سامسونگ در ایران به شکل رسمی حضور دارد، باید دید که این برند چه قیمتی را برای گلکسی نوت ۸ در ایران انتخاب خواهد کرد.

گلکسی نوت ۸ قرار است با چیپست اگزینوس ۸۹۹۵ و ۶ گیگابایت حافظه رم تور تبریز زمینی وارد بازار شود. اما حافظه داخلی جایی است که قیمت‌ها را از هم متمایز می‌کند. این موبایل در سه نسخه ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی به دست مشتری می‌رسد. چینی‌ها می‌گویند که نسخه ۶۴ گیگابایتی، قیمتی برابر با ۶۲۸۸ یوان یعنی حدود ۹۴۱ دلار دارد. نسخه ۱۲۸ گیگابایتی قرار است با قیمت ۷۰۸۸ یوان برابر با ۱۰۶۱ دلار به فروش برسد و اما مدل ۲۵۶ گیگابایتی، قیمتی برابر با ۷۹۸۸ یوان معادل ۱۱۹۶ دلار خواهد داشت.

——————-

خبرگزاری تور اردبیل نوروز 97 میزان: محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمنشاه  با اشاره به وقوع یک فقره جرم کودک آزاری در کرمانشاه گفت: حسب گزارش کلانتری ۱۳ فردوسی کرمانشاه در خصوص یک فقره مصدومیت و بستری شدن دختر بچه‌ای ده ساله با هویت مشخص در بخش اورژانس بیمارستان موضوع در دستور کار قرار گرفت
صادقی تصریح قیمت بلیط هوایی کرد: با وصول این گزارش مراتب شخصاً رصد و سریعاً پرونده تحت نظر قرار گرفت.

خبرگزاری میزان: محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمنشاه  با اشاره به وقوع یک فقره جرم کودک آزاری در کرمانشاه گفت: حسب گزارش کلانتری ۱۳ فردوسی کرمانشاه در خصوص یک فقره مصدومیت و بستری شدن دختر بچه‌ای ده ساله با هویت مشخص در بخش اورژانس بیمارستان موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: بر تور زمینی اردبیل اساس این گزارش صدمات وارد شده به این کودک شامل آثار جراحت در هر دو زانوی کودک، لگن سمت راست، انگشتان دست راست، گوش سمت راست و پاشنه پای راست بوده است.
این مقام قضایی بیان کرد: گزارش اعلامی حاکی است که کودک مصدوم وضعیت نامطلوبی داشته و قادر به تکلم نبوده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه ادامه داد: در این خصوص دستورات جامع جهت انجام اقدامات تحقیقی صادر شده است که نتیجه تور ارزان ویتنام تحقیقات انجام شده تا این مرحله حکایت از توجه اتهام به مادر طفل دارد.

وی در پایان گفت: لذا دستورات قضایی نسبت به جلب و دستگیری مشارالیها به اتهام کودک‌آزاری و ایراد ضرب و جرح عمدی صادر شده و تحقیقات تکمیلی در حال انجام است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

بهترین برنامه‌ها برای تهیه و ویرایش اسکرین شات در گوشی های اندروید – دانلود رایگان نرم افزار

گرفتن اسکرین شات از صفحه ابدا کار سختی نیست. کافیست دو دکمه را همزمان بفشارید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *