سرخط خبرها
خانه / اخبار ورزشی / حمل مواد مخدر از طریق پهپاد؛ راهکار تازه قاچاقچیان آمریکایی – دیجیاتو + پاری سن ژرمن تهدیدی جدی برای فوتبال جهان است – دانلود رایگان نرم افزار

حمل مواد مخدر از طریق پهپاد؛ راهکار تازه قاچاقچیان آمریکایی – دیجیاتو + پاری سن ژرمن تهدیدی جدی برای فوتبال جهان است – دانلود رایگان نرم افزار

دو ماه پیش بود که خبر استفاده از پهپاد برای حمل مواد مخدر و موبایل به داخل زندان ها را در دیجیاتو خواندید و حالا خبر می رسد که یک جوان 25 ساله در آمریکا، از این وسیله پرنده برای قاچاق ماده مخدر شیشه از مرز مکزیک استفاده کرده است
گفتنی است مأموران گشت مرزی سن دیگو با مشاهده و تعقیب پهپاد، به ریورا رسیده و او را دستگیر کرده اند. بنا بلیط هواپیمایی به اظهارات مسئولین اداره گمرک و کنترل مرزهای ایالات متحده، آقای ریورا هم اکنون در بازداشت به سر برده و شانزدهم شهریور محاکمه خواهد شد.

دو ماه پیش بود که خبر استفاده از پهپاد برای حمل مواد مخدر و موبایل به داخل زندان ها را در دیجیاتو خواندید و حالا خبر می رسد که یک جوان 25 ساله در آمریکا، از این وسیله پرنده برای قاچاق ماده مخدر شیشه از مرز مکزیک استفاده کرده است.

بر اساس گزارش تور شیراز هوایی اداره گمرک و کنترل مرزهای ایالات متحده، قاچاقچی مورد بحث به نام «جورج ادوین ریورا» هنگام دستگیری در فاصله 600 متری از مرز مکزیک و سن دیگو، 6 کیلوگرم شیشه به همراه داشته و اعتراف کرده از ابتدای بهار تا کنون، دست کم شش بار این کار را انجام داده است.

پهپاد مورد استفاده یک دستگاه DJI Matrice 600 بوده است

محموله تور اهواز ارزان مورد اشاره در خیابان های آمریکا ارزشی در حدود 46 هزار دلار دارد که البته ریورا ادعا کرده برای قاچاق آن، تنها 1000 دلار دریافت کرده است. همچنین با توجه به تصویری که از پهپاد مورد استفاده منتشر شده، به نظر می رسد قاچاقچی مذکور از یک دستگاه «DJI Matrice 600» با توانایی حمل 6 کیلوگرم بار بهره گرفته است.

——————-
ایسنا: ‌به اپل سنتر نقل از مونت کارلو، باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن چند سالی است که به کلی متحول شده و ثروت نجومی مالک این باشگاه باعث شده تا آنها با هر بازیکنی که دوست دارند قرارداد امضا کنند
او ادامه‌ داد: پاری ‌سن‌ ژرمن به وسوسه کردن ام‌باپه  فضای بدی را به وجود آورده است. حضور این تیم باعث می‌شود تا تیم‌های دیگر انگیزه ای برای رقابت نداشته باشند. همه ما نگران این وضعیت هستیم و باید آن را تغییر دهیم. تور لحظه آخری مشهد اتحادیه اروپا خواستار بازی جوانمردانه مالی است؛ چیزی که پاری ‌سن‌ ژرمن آن را رعایت نمی کند.

لیون در فصل جدید رقابت‌های لیگ فرانسه نتایج خوبی به دست آورده است و در سه بازی هفت امتیاز کسب کرده است.

میشل اولاس، گفت‌:  آن چه که در پاری ‌سن‌ ژرمن اتفاق می افتد یک تهدید جدی برای فوتبال اروپا و جهان است. وجود تیمی با چنین توان مالی بالا باعث می‌شود تا دیگر رقابت از بین برود و جذابیت تور اصفهان هوایی فوتبال هم کم شود.

ایسنا: ‌به نقل از مونت کارلو، باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن چند سالی است که به کلی متحول شده و ثروت نجومی مالک این باشگاه باعث شده تا آنها با هر بازیکنی که دوست دارند قرارداد امضا کنند. رئیس باشگاه لیون به شدت مخالف ولخرجی‌های پاری ‌سن‌ ژرمن است و آن را تهدیدی جدی برای فوتبال جهان می داند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

سیستم تشخیص چهره چین به مدارس رسید؛ نظارت بر احساسات دانش آموزان چینی – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

چین در سال های اخیر موفق شده سیستم های تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *