سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / دوناروما: چشمم فقط میلان را می‌بیند + شرکت مخابرات: اینترنت نامحدود ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه اصلاح می شود – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

دوناروما: چشمم فقط میلان را می‌بیند + شرکت مخابرات: اینترنت نامحدود ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه اصلاح می شود – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، در تابستان خبرهای زیادی درباره جدایی او از میلان به گوش رسید اما در نهایت این سنگربان جوان تصمیم گرفت که قرارداد خود را با روسونری تمدید کند
ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، در تابستان خبرهای زیادی درباره جدایی او از میلان به گوش رسید اما در نهایت این سنگربان جوان تصمیم گرفت که قرارداد خود را با روسونری تمدید کند.
او در ادامه سخنان خود به ستایش از بوفون پرداخت تور تبریز لحظه آخری و گفت‌: بوفون الگوی دوران کودکی من است و علاقه بسیار زیادی به او دارم. بوفون در تیم‌ ‌ملی کمک زیادی به من می‌کند و البته باید بگویم که به نویر هم علاقه زیادی دارم. او یک الهام‌گر برای من است.

دوناروما گفت‌: راهی پاری ‌سن‌ ژرمن یا رئال بشوم؟ چشم من تنها میلان را می‌بیند و اصلا به دنبال جدایی از تیم محبوبم نیستم. می‌خواهم در میلان پیشرفت کنم و روز به روز بهتر شوم. در رسانه‌ها خبرهای قیمت تور خارجی ارزان زیادی می‌شنوم اما توجه نمی‌کنم و آرامش خود را حفظ می‌کنم.

با وجود این که خبرهای زیادی درباره جدایی دوناروما از میلان در آینده ای نزدیک به گوش می‌رسد اما او چنین چیزی را رد کرد.

——————-

بسیاری از کاربران اینترنت در کشور از سرویس های اینترنت قدیمی 128 کیلوبیت بر ثانیه استفاده می کنند که با وجود نامحدود بودن حجم استفاده (که البته برخلاف آموزش تعمیرات موبایل تعریف، سقف دانلود مشخص دارد) کیفیت نامناسبی داشته و موجب اعتراض مصرف کنندگان شده است
بسیاری از کاربران اینترنت در کشور از سرویس های اینترنت قدیمی 128 کیلوبیت بر ثانیه استفاده می کنند که با وجود نامحدود بودن حجم استفاده (که البته برخلاف تعریف، سقف دانلود مشخص دارد) کیفیت نامناسبی داشته و موجب اعتراض مصرف کنندگان شده است.

با پایان اقدامات مربوط به اتصال به Ixp (مرکز تبادل بلیط کیش ترافیک) تا پایان سال مشترکان از نظر کیفیت تجربه متفاوتی را در اینترنت مخابرات احساس خواهند کرد و کیفیت سرویس بسیار خوب خواهد شد.

گفتنی است مراکز تبادل داده، نقاط کانونی شبکه های مبتنی بر فناوری اطلاعات هستند که فاصله بین تولیدکنندگان محتوا و مصرف کنندگان آن را کاهش می دهند.

«رسول سرائیان» مدیر عامل شرکت مخابرات قیمت تور کیش ایران نیز در پاسخ به انتقادات کاربران، ضمن وعده تحول کیفیت اینترنت مخابرات تا پایان سال، عنوان کرد نارضایتی های کاربران دلایل متفاوتی داشته که باید به هرکدام به صورت جداگانه پرداخته شود. وی همچنین درباره کیفیت خدمات اینترنت افزود:

بخش بیشتری از نارضایتی ها مربوط به سرویس های قدیمی اینترنت نامحدود سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه است که برنامه اصلاح این سرویس ها در تور ویتنام دستور کار قرار دارد؛ برای این منظور به طور روزانه شاخص های کیفی سرویس را رصد می کنیم.

درباره ی back118

همچنین ببینید

رجیستری استارتاپ‌ها چگونه به حفظ مالکیت فکری آنها کمک می‌کند؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

تعداد استارتاپ‌های ایرانی در چند سال اخیر رشد قابل توجهی داشته و به گفته یک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *