سرخط خبرها
خانه / اخبار ورزشی / نیکبخت: می‌توانیم مقابل اسپانیا و پرتغال نتیجه بگیریم + پخش «شب فیروزه ای» از طاق بستان کرمانشاه – دانلود رایگان نرم افزار

نیکبخت: می‌توانیم مقابل اسپانیا و پرتغال نتیجه بگیریم + پخش «شب فیروزه ای» از طاق بستان کرمانشاه – دانلود رایگان نرم افزار

خبرگزاری فارس: علیرضا نیکبخت واحدی پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص پیروزی ایران مقابل مراکش در جام جهانی روسیه اظهارداشت: بازیکنان تیم ملی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، درست است که با گل به خودی توانستیم به گل برسیم، ولی در جام جهانی بازی اول بسیار مهم است که خدارا شکر توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم
علیرضا نیکبخت در ادامه افزود: با توجه به اینکه قبل از شروع جام جهانی بازی تدارکاتی مناسبی نداشتیم اما با این شرایط نتیجه خوبی را کسب کردیم.

خبرگزاری فارس: علیرضا نیکبخت واحدی پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص پیروزی ایران مقابل مراکش در جام جهانی روسیه اظهارداشت: بازیکنان تیم ملی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، درست است که با گل به خودی توانستیم به گل برسیم، ولی در جام جهانی بازی اول بسیار مهم است که خدارا شکر توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم.

وی در ادامه تأکید کرد: مراکش خوب بازی نکرد و موقعیت‌های زیادی روی دروازه تیم ملی به وجود نیاورد. درست است که مالک بازی بود اما موقعیت‌های خطرناکی را ایجاد نکردند. بازیکنان تیم ملی ایران با غیرت بازی کردند. موقعیت‌های خوبی داشتیم حتی در نیمه اول سردار آزمون موقعیت تک به تک داشت که می‌توانست گل بزند اما متأسفانه نشد.

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان در خصوص اینکه به نظر شما مقابل اسپانیا و پرتغال باید دفاعی بازی کنیم یا هجومی، گفت: بازی مقابل مراکش با چاشنی شانس همراه بود، به نظرم ترس بازیکنان ریخته است، این ۳ امتیاز از لحاظ روحی و روانی به تیم ملی ایران کمک کرده است که بتوانیم راحت مقابل اسپانیا و پرتغال بازی کنیم. اگر بازیکنان بازی خودشان را جلوی اسپانیا و پرتغال به نمایش بگذارند مطمئناً می‌توانیم نتیجه بگیریم. تیم ملی ایران در گذشته نشان داده است که در مقابل تیم‌های بزرگ عملکرد مناسبی دارد.

——————-

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه از پخش برنامه «شب فیروزه ای» شبکه پنج سیما از طاق بستان کرمانشاه خبر داد
مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه تاکید کرد: در این برنامه علاوه بر معرفی جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری استان، آداب و رسوم مردم کرمانشاه نیز معرفی خواهد شد.

جلیل بالایی اظهار کرد: «شب فیروزه ای» ازجمله برنامه های شبانه شبکه پنج صدا و سیماست که به مدت شش شب در کرمانشاه اجرا خواهد شد.

این برنامه از روز شنبه تا پنج شنبه هفته آینده هرشب از ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰ در محل محوطه تاریخی طاق بستان کرمانشاه اجرای زنده خواهد داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه از پخش برنامه «شب فیروزه ای» شبکه پنج سیما از طاق بستان کرمانشاه خبر داد.

بالایی با بیان اینکه برنامه «شب فیروزه ای» تاکنون در چند استان دیگر کشور اجرا داشته است، بیان کرد: این برنامه به منظور معرفی فرهنگ، آداب و رسوم و نیز جاذبه های گردشگری استان ها از شهرهای مختلف روی آنتن می رود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

هرشب یکی از مسئولان و مفاخر استان کرمانشاه به عنوان مهمان به این برنامه دعوت می شوند تا به معرفی کرمانشاه بپردازند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

جمع‌بندی روز: یکشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ – دیجیاتو + ناگلس‌مان، گزینه جانشینی زیدان توسط رئالی‌ها – دانلود رایگان نرم افزار

روزی نیست که در دنیای دانش و تکنولوژی اتفاق تازه ای رخ ندهد و ما …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *