سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / بازی Spyro: Reignited Trilogy به طور رسمی معرفی شد [تماشا کنید] – دانلود رایگان نرم افزار

بازی Spyro: Reignited Trilogy به طور رسمی معرفی شد [تماشا کنید] – دانلود رایگان نرم افزار

بعد از شایعات فراوان، اکتیویژن سرانجام از بازی Spyro: Reignited Trilogy به عنوان ریمستر سه نسخه ابتدایی سری Spyro رونمایی کرد

بازی از کنترل آنالوگ پشتیبانی کرده و از دوربین انعطاف پذیری بهره می برد. همچنین صحنه های سینمایی بازآفرینی شده اند و در مجموعه، 100 مرحله برای به اتمام رساندن در این سه گانه خواهید داشت. به نظر می رسد که حتی دیالوگ ها و اصوات در بازی Spyro: Reignited Trilogy دوباره ضبط شده اند.

بازی Spyro: Reignited Trilogy

استودیویی که وظیفه ریمستر این مجموعه را بر عهده گرفته، یعنی استودیو Toys for Bob، جدا از ریمستر تمام مراحل سه بازی، قول به روزرسانی سیستم کنترل و سیستم پاداش دهی مراحل را نیز داده است.

در انتها نگاهی به تصاویر جدیدی که از این عنوان منتشر شده اند، خواهیم داشت:

بعد از شایعات فراوان، اکتیویژن سرانجام از بازی Spyro: Reignited Trilogy به عنوان ریمستر سه نسخه ابتدایی سری Spyro رونمایی کرد. پیش از این نیز حدس و گمان های زیادی مبنی بر عرضه این سه گانه برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان زده می شد و حال اکتیویژن عرضه این مجموعه را در تاریخ 30 شهریورماه سال جاری تایید کرده است.

اگر از کاربران ریمستر سه گانه کرش بندیکوت هستید، می توانید در صفحه مربوط به قسمت سوم از این سری، روز دوشنبه تریلر بازی Spyro: Reignited Trilogy را با وارد کردن کد «↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → مربع» تماشا کنید.

این مجموعه شامل بازی های Spyro the Dragon که در سال 1998 برای پلی استیشن 1 عرضه شد، Spyro 2: Ripto’s Rage که دنباله ای بر نسخه اول به حساب می آمد و در نهایت Spyro: Year of the Dragon که در سال 2000 همزمان برای پلی استیشن 1 و پلی استیشن 2 منتشر شده بود، است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

بهترین برنامه‌ها برای تهیه و ویرایش اسکرین شات در گوشی های اندروید – دانلود رایگان نرم افزار

گرفتن اسکرین شات از صفحه ابدا کار سختی نیست. کافیست دو دکمه را همزمان بفشارید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *