سرخط خبرها
خانه / سایر ورزش ها / حدادی آمده تا قدرت ایران را نشان دهد + روباتی که پیام های تمسخرآمیز را درک می کند – دانلود رایگان نرم افزار

حدادی آمده تا قدرت ایران را نشان دهد + روباتی که پیام های تمسخرآمیز را درک می کند – دانلود رایگان نرم افزار

ایسنا: رقابت‌های بسکتبال کاپ آسیا از امروز شروع می‌شود و تیم ملی کشورمان استراحت دارد تا برای دیدار فردا برابر هند آماده شود
ایسنا: رقابت‌های بسکتبال کاپ آسیا از امروز شروع می‌شود و تیم ملی کشورمان استراحت دارد تا برای دیدار فردا برابر هند آماده شود.

فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی به حضور تیم‌ها و ستاره‌هایشان در لبنان اشاره کرده و درباره تیم ملی کشورمان و البته حضور تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ حامد حدادی در این تورنمنت هم صحبت کرده‌است.
فیبا در گزارش خود نوشته که ایران با قدرت در کاپ‌آسیا حاضر شده تا دوباره قدرت واقعی‌اش را نشان دهد و به بام قاره باز گردد.

همچنین در این گزارش نوشته شده که حامد حدادی ستاره بسکتبال ایران در لبنان حضور دارد تا قدرت بسکتبال ایران را نشان دهد. فیبا اشاره‌ای داشته که حدادی ابتدا تصمیم نداشته در کاپ‌ آسیا شرکت کند اما حالا با تمام توان به لبنان تور یزد هوایی سفر کرده‌است.

——————-

خبرگزاری مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: محققان روبات دارای هوش مصنوعی ساخته اند که می تواند با توجه به ایموجی های به کار رفته در پست های شبکه های اجتماعی، تمسخر را درک کند
از این روبات علاوه بر شناسایی خشونت آنلاین می توان برای نظرسنجی درباره برندها یا بهبود تقابل انسان و برنامه های هوش مصنوعی استفاده کرد.

الگوریتم این هوش مصنوعی می قیمت تور اهواز تواند لحن پیام های توییتر را رمزگشایی کند. محققان معتقدند با استفاده از آن می توان خشونت های آنلاین را کنترل کرد.

درهمین راستا هوش مصنوعی یاد گرفت رابطه بین نوع خاصی از زبان و ایموجی برقرار کند.

این روبات با تعبیر هر ایموجی موجود در متن می تواند معنای احساسی متن را درک و تمسخر را ردیابی کند.

خبرگزاری مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: محققان روبات دارای هوش مصنوعی ساخته اند که می تواند تور قشم با توجه به ایموجی های به کار رفته در پست های شبکه های اجتماعی، تمسخر را درک کند.

 روباتی که پیام های تمسخرآمیز را درک می کند

به نقل از  بی بی سی،  محققان دانشگاه MIT  نوعی روبات هوش مصنوعی به DeepMoji ساخته اند. در ساخت این برنامه هوش مصنوعی از تور تبریز لحظه آخری ۱.۲ میلیارد توییت استفاده شده است. روبات مذکور هر توییت را تحلیل و ۶۴ ایموجی محبوب را شناسایی کرد که برای بیان معانی به کار می روند.
 یاد راهوان استادیار دانشگاه MIT در این باره می گوید: چون در فضای آنلاین نمی توانیم منظورمان را در صوت یا زبان بدن نشان دهیم، از ایموجی ها استفاده می کنیم.

درباره ی back118

همچنین ببینید

ابراز نگرانی روسیه از افزایش تنش در غزه + جهرمی: اقدامی برای مقابله با فیلترشکن‌ها نداشته‌ایم – دانلود رایگان نرم افزار

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت خارجه روسیه از کشتار اخیر فلسطینیان در نوار غزه ابراز نگرانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *