سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / نتایج بحث برانگیز آزمایشات؛ آیا گوگل پیکسل 2 واقعاً شارژ سریع دارد؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

نتایج بحث برانگیز آزمایشات؛ آیا گوگل پیکسل 2 واقعاً شارژ سریع دارد؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

فهرست مشکلات متعدد و متنوع گوگل پیکسل 2 و برادر بزرگش هر روز طولانی تر از قبل می شود و دیروز مطلع شدید که بعضی از موبایل های امسال گوگل به صورت خام و بدون سیستم عامل به دست کاربران رسیده اند
از قرار معلوم، گوگل و ال جی (که سازنده اصلی پیکسل 2 اکس ال محسوب می شود) رویکرد محتاطانه ای را در پیش گرفته و با محدود کردن سرعت و توان شارژ باتری این دستگاه، تلاش کرده اند تا چرخه عمر آن را افزایش دهند. با این حال نارضایتی کاربرانی که با شارژ نه چندان سریع روبرو می شوند هم به خوبی قابل درک است، به ویژه اینکه شارژ سریع در تبلیغات گوگل کاملاً برجسته شده بود.

شاید ال جی و گوگل، احتیاط و طول عمر باتری را به شارژ سریع ترجیح داده اند

امروز یکی از کاربران حرفه ای نتایج تحقیقاتش در مورد فناوری شارژ مورد استفاده در گوگل پیکسل 2 اکس ال را به اشتراک گذاشته و اعلام کرده سرعت شارژ این دستگاه به حداکثر توان 10.5 وات محدود است، یعنی نمی تواند از توان 18 واتی فست شارژر موجود در جعبه استفاده کند.

فهرست مشکلات متعدد و متنوع گوگل پیکسل 2 و برادر بزرگش هر روز طولانی تر از قبل می شود و دیروز مطلع شدید که بعضی از موبایل های امسال گوگل به صورت خام و بدون سیستم عامل به دست کاربران رسیده اند.

هنوز نمی دانیم آیا گوگل پیکسل 2 هم مانند مدل بزرگ تر به این وضعیت دچار است یا خیر، ضمن اینکه باید منتظر باشیم تا اهالی مانتن ویو پاسخ رسمی به این ادعا را منتشر کنند.

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید:

این کاربر که «نیتن کی.» نام دارد، می گوید پیکسل 2 اکس ال حداکثر از 10.5 وات توان شارژر بهره می گیرد و این مقدار تا 65 درصد شارژ تقریباً ثابت است، اما از آنجا که فرایند شارژ باتری روندی غیر خطی دارد، پس از آن با کاهش نمایی توان مصرفی روبرو هستیم و این موضوع باعث می شود که زمان شارژ کامل این فبلت پرچمدار به دو ساعت و نیم برسد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

پاداش 12هزار دلاری جنرال موتورز به کارکنان بعد از یک سال مالی موفق – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

جنرال موتورز قصد دارد مبلغی در حدود 12 هزار دلار را از سود حاصل از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *