سرخط خبرها
خانه / علم و فناوری / ورود گوگل به وادی معرفی شناسنامه آهنگ ها – دانلود رایگان نرم افزار

ورود گوگل به وادی معرفی شناسنامه آهنگ ها – دانلود رایگان نرم افزار

وب سایت فارنت – سلمان صحافی: پیکسل 2 و پیکسل 2 XL به‌صورت پیش‌فرض این قابلیت را دارند که به موسیقی پخش‌شده در اطراف گوش کرده و مشخصات آن را روی نمایشگر نشان دهند
برای دیدن تصویر در سایز بزرگ تر بر روی آن کلیک کنید.

 دستیار گوگل حالا می‌تواند آهنگ در حال پخش را شناسایی کند

گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL به‌صورت پیش‌فرض این قابلیت را دارند که به موسیقی پخش‌شده در اطراف گوش کرده و مشخصات آن را روی نمایشگر نشان دهند اما این شناسایی آهنگ‌ها تنها در صورتی امکان‌پذیر است که حداقل یک دقیقه موسیقی در حال پخش باشد و تنها آهنگ‌های شناخته‌شده را شناسایی می‌کند. درحالی‌که فکر می‌کردیم این قابلیت تنها بر روی پیکسل است، آپدیت عرضه‌شده امروز، این قابلیت را برای تمام گوشی‌هایی که دستیار گوگل دارند به همراه آورد.

پس‌ از این‌که دستیار گوگل را فرامی‌خوانید، با پرسیدن سؤال «این چه آهنگیه؟ (what song is this?)» یا «چه آهنگی داره پخش میشه؟(what song is playing?)» گوگل کارتی را شما نشان می‌دهد که مشخصات کامل موسیقی ازجمله نام آن و نام هنرمند آن به همراه قسمت‌هایی از ترانه و لینک آن در یوتیوب، گوگل پلی موزیک و اسپاتیفای نمایش داده می‌شود.

وب سایت فارنت – سلمان صحافی: پیکسل 2 و پیکسل 2 XL به‌صورت پیش‌فرض این قابلیت را دارند که به موسیقی پخش‌شده در اطراف گوش کرده و مشخصات آن را روی نمایشگر نشان دهند. حالا قابلیت مشابهی به دستیار صوتی گوگل نیز اضافه شده است.

 دستیار گوگل حالا می‌تواند آهنگ در حال پخش را شناسایی کند

در آپدیتی که دیروز برای دستیار گوگل عرضه شد، ازاین‌پس می‌تواند آهنگ پخش‌شده در نزدیکی شمارا شناسایی کرده و با جزئیات به شما معرفی کند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

ابراز نگرانی روسیه از افزایش تنش در غزه + جهرمی: اقدامی برای مقابله با فیلترشکن‌ها نداشته‌ایم – دانلود رایگان نرم افزار

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت خارجه روسیه از کشتار اخیر فلسطینیان در نوار غزه ابراز نگرانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *