سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / احتمال انصراف سامسونگ از تعبیه سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

احتمال انصراف سامسونگ از تعبیه سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

منابع خبری محلی در کره جنوبی مدعی شده اند که سامسونگ (دست کم فعلاً) از تعبیه سنسور اثر انگشت در زیر پنل نمایشگر موبایل گلکسی S9 منصرف شده و به مانند قبل آن را در جایی از بدنه موبایل پرچمدار بعدی خود تعبیه خواهد کرد

پیش از این نیز گزارش هایی مبنی بر انصراف سامسونگ از یکپارچه کردن سنسور اثر انگشت با نمایشگر موبایل ها به گوش رسیده بود و این گزارش جدید احتمالات را افزایش می دهد.

دو دلیل برای این تصمیم قابل تصور است. اول این که ظاهراً توسعه تکنولوژی های مورد نیاز دشوارتر از آن چیزی بوده که مهندسان غول کره ای تصور می کردند. دلیل دوم نیز به کاهش اهمیت سنسور اثر انگشت با ورود متدهای جایگزین اهراز هویت مانند اسکن عنبیه چشم و Face ID اپل مربوط می شود.

البته برخی تحلیلگران معتقدند که کل ایده تعبیه حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر از برنامه های سامسونگ حذف نشده، بلکه تنها نیاز به زمان بیشتری برای بلوغ آن وجود دارد. بنابراین همچنان امکان عرضه موبایلی از این شرکت با سنسور درون نمایشگر -حتی تا پیش از پایان سال ۲۰۱۸- وجود دارد.

پرچمداران ۲۰۱۷ سامسونگ یعنی گلکسی S8 و S8 پلاس و همچنین فبلت نوت 8 مجهز به سنسور اثر انگشت در کنار ماژول دوربین اصلی بودند. گرچه هنوز ادامه این رویه در سال آینده قطعی نیست، اما با توجه به تمایل شدید کمپانی کره ای به نمایشگرهای بدون حاشیه، احتمال آن بسیار قوی خواهد بود.

منابع خبری محلی در کره جنوبی مدعی شده اند که سامسونگ (دست کم فعلاً) از تعبیه سنسور اثر انگشت در زیر پنل نمایشگر موبایل گلکسی S9 منصرف شده و به مانند قبل آن را در جایی از بدنه موبایل پرچمدار بعدی خود تعبیه خواهد کرد.

بعید است سامسونگ این ایده را کاملاً بایگانی کند

درباره ی back118

همچنین ببینید

بهترین برنامه‌ها برای تهیه و ویرایش اسکرین شات در گوشی های اندروید – دانلود رایگان نرم افزار

گرفتن اسکرین شات از صفحه ابدا کار سختی نیست. کافیست دو دکمه را همزمان بفشارید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *