سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / دادگاه عالی آمریکا درخواست تجدید نظر سامسونگ را رد کرد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

دادگاه عالی آمریکا درخواست تجدید نظر سامسونگ را رد کرد – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

همان طور که احتمالاً می دانید ماجرای دعوای حقوقی اپل و سامسونگ سر دراز دارد و این دو کمپانی نزدیک به هفت سال است که بر سر چند پتنت طراحی و کاربردی با یکدیگر دچار اختلاف شده اند
حال خبر می رسد که دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا درخواست تجدید نظر سامسونگ برای پرونده مورد بحث را را رد کرده، و این شرکت شانس خود را برای کاهش یا لغو جریمه مربوط به نقض پتنت های نرم افزاری اپل از دست داده است.

گفتنی است پرونده مورد بحث با دعوای حقوقی اپل و سامسونگ بر سر پتنت های طراحی (که جریمه 399 میلیون دلاری را برای کره ای ها در پی داشته) متفاوت بوده، و دادگاه تجدید نظر مورد دوم بهار سال آینده برگزار خواهد شد.

البته سامسونگ و اپل در برخی زمینه های دیگر شریک تجاری محسوب می شوند اما این امر نتوانسته جلوی شکایت کمپانی ساکن کوپرتینو از رقیب کره ای را بگیرد. جالب است بدانید که اپل شکایات مختلفی از سامسونگ داشته که در یکی از موارد موفق شده رقیب خود را به دلیل استفاده از ویژگی هایی مانند «Auto correct» (اصلاح خودکار املای کلمات) و «Slide to unlock» (باز کردن قفل موبایل) به پرداخت 119.6 میلیون دلار محکوم کند.

همان طور که احتمالاً می دانید ماجرای دعوای حقوقی اپل و سامسونگ سر دراز دارد و این دو کمپانی نزدیک به هفت سال است که بر سر چند پتنت طراحی و کاربردی با یکدیگر دچار اختلاف شده اند.

درخواست سامسونگ توسط 11 قاضی در دادگاه عالی آمریکا بررسی شده است

لازم به ذکر است که درخواست سامسونگ پیش از این توسط تیمی متشکل از 3 قاضی مورد بررسی قرار گرفته بود، اما این بار توسط 11 قاضی بررسی شد، که البته کمپانی کره ای مسلماً از نتایج آن راضی نبوده و اظهار داشته دادگاه عالی بدون شنیدن دفاعیات شفاهی و بررسی سایر اسناد مربوطه اقدام به تصمیم گیری کرده است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

بهترین برنامه‌ها برای تهیه و ویرایش اسکرین شات در گوشی های اندروید – دانلود رایگان نرم افزار

گرفتن اسکرین شات از صفحه ابدا کار سختی نیست. کافیست دو دکمه را همزمان بفشارید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *