سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / قیمتی ۸۰۰۰ دلاری برای آیفون 10 در وبسایت های خرید و فروش خارجی – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

قیمتی ۸۰۰۰ دلاری برای آیفون 10 در وبسایت های خرید و فروش خارجی – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

جمعه گذشته بالاخره امکان پیش سفارش آیفون 10 برای علاقمندان آن فراهم شد و آنطور که خود اپل گزارش داد ظرف تنها چند ساعت از آغاز دریافت سفارشات، موجودی این شرکت به انتها رسید
طبق بررسی های صورت گرفته هم اکنون بالغ بر ۲۰۰ دستگاه آیفون 10 در این وبسایت به فروش گذاشته شده که از قیمت پایه پیشنهادی اپل شروع می شوند تا رقم های بزرگ تر نظیر ۸۴۰۰ دلار (که البته مشخص نیست با توجه به قیمت های پایین تری که در همین وبسایت موجود است افراد چرا باید حاضر شوند چنین رقمی را برای خرید آن بپردازند).

در انتها بد نیست اشاره کنیم نسخه ۶۴ گیگابایتی این موبایل ۹۹۹ دلار قیمتی گذاری شده و قرار است که ظرف هفته های آتی به دست مشتریان برسد. در هر صورت باید دید که آیفون ۱۰ در بدو ورود به کشور با چه قیمتی به دست مشتریان می رسد.

البته ناگفته نماند که ۸۴۰۰ دلار را نمی توان یک رقم واقعی دانست (بالاترین مبلغ بعد از آن برای آیفون 10 شش هزار دلار اعلام شده) با این همه شمار زیادی از آیفون هایی که برچسب قیمتی ۲۵۰۰ و ۳۰۰۰ دلار داشتند به راحتی فروش رفتند.

با در نظر داشتن این نکته و البته گزارشاتی که پیشتر در رابطه با مشکلات اپل برای عرضه آیفون 10 (به خاطر تولید دوربین دستگاه و بوردهای آن) منتشر شده به راحتی می توان حدس زد که تقاضا برای این موبایل تا چه اندازه بالاست.

جمعه گذشته بالاخره امکان پیش سفارش آیفون 10 برای علاقمندان آن فراهم شد و آنطور که خود اپل گزارش داد ظرف تنها چند ساعت از آغاز دریافت سفارشات، موجودی این شرکت به انتها رسید.

نسخه ۶۴ گیگابایتی این موبایل ۹۹۹ دلار قیمت دارد

همین بالا بودن تقاضا باعث شد آنها که خوش شانس تر بودند و توانستند سفارش خود را در ساعات اولیه ثبت نمایند، موبایلی که هنوز به دستشان نرسیده را در وبسایت هایی نظیر eBay به فروش بگذارند و البته همانطور که حدس می زنید رقم های پیشنهادی برای آنها بالاتر از حد عادی و بعضا در سطوح نامتعارف قرار داشت.

درباره ی back118

همچنین ببینید

استیون هاوکینگ به هوش مصنوعی خوش بین می شود؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

استیون هاوکینگ، فیزیکدان مشهور که همواره نظرات بد بینانه ای نسبت به آینده بشریت مطرح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *