سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / انتشار گزارش مالی سه ماهه دوم ۲۰۱۷ سونی و افزایش ۳۴۶ درصدی سود عملیاتی آن – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

انتشار گزارش مالی سه ماهه دوم ۲۰۱۷ سونی و افزایش ۳۴۶ درصدی سود عملیاتی آن – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

چندی پیش سونی گزارش مالی سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۷ خود (مصادف با سه ماهه منتهی به سی ام سپتامبر امسال) را منتشر کرد و این گزارش نشان دهنده رشد ۳۴۶ درصدی سود آن در این بازه است

درآمدهای سونی از بخش ارتباطات موبایل نیز نسبت به بازه زمانی مشابه سال قبل تقریبا بدون تغییر مانده است و بین ماه های جولای تا سپتامبر تنها ۳.۵ میلیون دستگاه موبایل توسط آن به بازار عرضه شده که این رقم صد هزار دستگاه کمتر از رقم فروخته شده توسط آن در مدت مشابه سال قبل است.

سود عملیاتی سونی در این بازه زمانی به ۱.۸ میلیارد دلار رسیده و میزان فروشش نیز ۱۸.۳ میلیارد دلار عنوان شده است که این میزان افزایش سال به سال ۲۲.۱ درصدی را نشان می دهد.

گفتنی است بعد از تغییرات سازمانی مثبتی که در این شرکت اتفاق افتاد شاهد بهبود عملکرد آن در بازه زمانی سه ماهه قبل هستیم و حالا ارزش سهام این شرکت در بالاترین میزان خود ظرف یک دهه اخیر قرار گرفته. گفتنی است براساس استراتژی جدید، این شرکت بر آن شده تا تمرکز بیشتری را روی بخش های قدرتمند خود قرار داده و در عوض از میزان تمرکزش روی واحد موبایل بکاهد.

چندی پیش سونی گزارش مالی سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۷ خود (مصادف با سه ماهه منتهی به سی ام سپتامبر امسال) را منتشر کرد و این گزارش نشان دهنده رشد ۳۴۶ درصدی سود آن در این بازه است.

واحد موبایل سونی پیش بینی کرده که مقدار فروش آن برای کل سال مالی ۲۰۱۷ میلادی (منتهی به ۳۱ مارس) به ۶.۸ میلیارد دلار برسد که این میزان حدودا ۳۵۲ میلیون دلار کمتر از رقم به دست آمده در ماه آگست است. اما طبق اعلام کمپانی مورد بحث سنسورهای موبایل بیشترین نقش را در سوددهی این شرکت داشته اند و از ۲ میلیارد دلار فرووش این واحد در بازه زمانی مذکور ۴۳۵ میلیون دلار سودزایی داشته اند.

البته ناگفته نماند که افزایش قیمت برای قطعات اسمارت فون های سونی نیز بر کسب و کار این واحد که مدتی است بازی را به رقبا واگذار کرده اثرگذار بوده و باعث شده که فروش آن یک میلیون دستگاه کمتر از هدف از پیش تعیین شده یعنی برابر با ۱۵.۵ میلیون باشد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

موبایل پرچمدار Note 10 آنر به زودی رونمایی خواهد شد – دیجیاتو + ۱۸ بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند – دانلود رایگان نرم افزار

بر اساس پوستری رسمی که در فضای مجازی منتشر شده، برند آنر به عنوان موبایل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *