سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / پرسپولیس در آستانه حذف از آسیا؛ آیا همراه اول مقصر است؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

پرسپولیس در آستانه حذف از آسیا؛ آیا همراه اول مقصر است؟ – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

طرفداران میلیونی پرسپولیس و استقلال یکی از منابع‌ مالی اصلی این باشگاه‌ها شمرده می‌شوند و کمک‌های خودشان را از طریق سامانه 3090 به تیم خود پرداخت می‌کنند؛ سامانه‌ای که توسط همراه اول بنیانگذاری شد

بر اساس اظهارات مدیرعامل سرخپوشان پایتخت، جدا از این بدهی همراه اول باید تبلیغات خود را که نام تیم پرسپولیس را به همراه خود دارند متوقف سازد و باشگاه حق پیگیری قضایی این موضوع را دارد. این نامه که به طور علنی در رسانه‌ها منتشر شد منجر به واکنش فوری همراه اول شده که در آن تمامی ادعاهای این باشگاه نقض می‌شود.

طرفداران میلیونی پرسپولیس و استقلال یکی از منابع‌ مالی اصلی این باشگاه‌ها شمرده می‌شوند و کمک‌های خودشان را از طریق سامانه 3090 به تیم خود پرداخت می‌کنند؛ سامانه‌ای که توسط همراه اول بنیانگذاری شد. اما در روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس با ارائه نامه‌ای به سازمان تنظیمات و مقررات رادیویی خبر از بدهی ۸.۵ میلیارد تومانی همراه اول به این باشگاه داد.

تمامی باشگاه‌های فوتبال برای حضور در باشگاه‌های آسیا باید هیچ بدهی مالیاتی و یا نقدی به ادارات و شرکت‌های دولتی و غیردولتی نداشته باشند. دو تیم استقلال و پرسپولیس بدهی‌های هنگفتی به رقم 150 تا 200 میلیارد تومان دارند ولی خوشبختانه بسیاری از طلبکاران موضوع را دادگاهی نکرده‌اند. میزان رقم بدهی باشگاه پرسپولیس به طلبکارانی که حکم از دادگاه دریافت کرده‌اند رقمی کمی بیش از 3 میلیارد تومان است که در صورت عدم پرداخت آن، این باشگاه از ادامه حضور در لیگ آسیا جا می‌ماند.

«حمیدرضا حجازی»، کارشناس و مجری ورزشی درباره حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به دیجیاتو می‌گوید:

همراه اول در پاسخ به نامه تیم پرسپولیس برای سازمان تنظیم مقررات رادیویی، با ارسال نامه‌ای به همین سازمان خبر می‌دهد که تمام مبالغ از طریق واسطه به باشگاه پرداخت شده است. بر اساس همین نامه، شرکت «نگاه پردازان امین کیش» که در اصل واسط پرسپولیس بوده نیز اعلام نموده که تمام مبالغ را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده و حالا از این باشگاه طلبکار است. روابط عمومی همراه اول نیز در گفتگو با دیجیاتو همین موضوع را تایید می‌کند.

تیم‌های ایرانی تا تاریخ ۸ آبان -امروز- فرصت دارند تا با ارسال مدارکشان به AFC مجوزهای لازم را کسب کنند. نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا یعنی پرسپولیس، استقلال، نفت و تراکتورسازی هم تا این تاریخ فرصت دارند تا مشکل اصلی‌شان یعنی بدهی‌های مالی را برطرف کنند تا از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشوند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

بهترین برنامه‌ها برای تهیه و ویرایش اسکرین شات در گوشی های اندروید – دانلود رایگان نرم افزار

گرفتن اسکرین شات از صفحه ابدا کار سختی نیست. کافیست دو دکمه را همزمان بفشارید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *