سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / کاهش کیفیت Face ID؛ راهکار اپل برای تامین به موقع آیفون 10 – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

کاهش کیفیت Face ID؛ راهکار اپل برای تامین به موقع آیفون 10 – دیجیاتو – دانلود رایگان نرم افزار

از مدت ها قبل گزارشات بسیاری در مورد کمبود موجودی آیفون منتشر شده بود و حالا «بلومبرگ» گزارشی را درباره راهکار اپل برای افزایش سرعت تولید منتشر کرده که می تواند سیلی از انتقادها را روانه این غول فناوری کند
شرکت ساکن کوپرتینو هنگام معرفی سیستم تشخیص چهره اعلام کرد که احتمالی خطای این فناوری یک در یک میلیون است در حالی که این میزان برای سنسور اثر انگشت یک به پنجاه هزار است، بنابرین اگر کاهش کیفیت و دقت Face ID زیاد نباشد باز هم اپل می تواند ادعا کند که این سیستم نسبت به Touch ID برتری دارد.

بر اساس گزارش های مختلف قطعه ای که تولیدکنندگان را با مشکل مواجه کرده، پروژکتوری است که 3 هزار پرتوی نامرئی را به صورت کاربر می تاباند. بر این اساس شارپ و الجی در ترکیب لیزر و لنز پروژکتور چالش های زیادی داشته اند.

به گزارش بلومبرگ، اپل برای افزایش سرعت تولید آیفون 10 از حدود یک ماه قبل از تامین کنندگاش خواسته کیفیت و دقت قطعات سیستم Face ID را کاهش دهند.گفتنی است سیستم تشخیص چهره اپل از دوربین فروسرخ، حسگر مجاورت حسگر نور محیطی، و پروژکتور ویژه ای تشکیل شده که به کمک یکدیگر نقشه ای سه بعدی از صورت کاربر را ایجاد می کنند.

از مدت ها قبل گزارشات بسیاری در مورد کمبود موجودی آیفون منتشر شده بود و حالا «بلومبرگ» گزارشی را درباره راهکار اپل برای افزایش سرعت تولید منتشر کرده که می تواند سیلی از انتقادها را روانه این غول فناوری کند.

با اینحال طرفداران اپل همیشه به کیفیت محصولات این کمپانی افتخار کرده اند اما کمبود موجودی آیفون این کمپانی را واداشته تا کیفیت را قربانی کمیت کند و این مساله می تواند اعتبار اپل را خدشه دار کند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

بهترین برنامه‌ها برای تهیه و ویرایش اسکرین شات در گوشی های اندروید – دانلود رایگان نرم افزار

گرفتن اسکرین شات از صفحه ابدا کار سختی نیست. کافیست دو دکمه را همزمان بفشارید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *